Увага! З радістю представляємо наше нове дітище.

Увага! З радістю представляємо наше нове дітище.

Видана друком книга "Боротьба за українську державність 1917–1921 рр. на Тернопільщині: місця пам’яті". Керівником проєкту виступила Марина Ягодинська (директор Центру пам'яток); упорядник — Володимир Салук (науковий співробітник Центру). Над оформленням працювали — С. Грабовий, В. Зацна, В. Салук (науковці Центру). Видавництво: "Підручники і Посібники".

Книга унікальна. Як і в більшості книг Центру пам'яток, у ній вперше в Україні представлене комплексне зібрання пам'яток цілої області за певною тематикою.

Тут ви можете дізнатися інформацію про пам’ятки Тернопільщини, що є свідченнями боротьби за українську державність 1917–1921 років. У ній подано характеристику, опис, історію об’єктів, світлини, карти районів і точні місця розташування, а також додаткові відомості про населені пункти. На сторінках видання опубліковано сучасні та архівні зображення пам’ятників, пам’ятних знаків, меморіальних дощок, будівель та могил воїнів і діячів, які боролися за становлення соборної Української держави. Видання розраховане на істориків, краєзнавців і всіх, хто цікавиться пам’ятками та історією Української революції. Книга може бути путівником по місцях пам’яті.

Книгу можна буде придбати або прочитати в бібліотеках області чи наукових установ.