Колектив Центру нагороджений дипломами від Тернопільської обласної військової адміністрації!

Колектив Центру нагороджений дипломами від Тернопільської обласної військової адміністрації!

     У Збаразькому замку відбулася церемонія вручення дипломів лауреатам обласних премій в галузі культури за підсумками 2021 та 2022 років.

      Колектив Тернопільського обласного центру охорони та наукових досліджень пам’яток культурної спадщини визначено лауреатом премії ім. Володимира Гнатюка за книгу "Сакральна скульптура Тернопільщини" у номінації „Етнографія і музейна справа” 2021 року.
      Дипломами від Тернопільської обласної військової адміністрації нагороджені директор Центру – Марина Олександрівна Ягодинська та заступниця директора – Людмила Дмитрівна Строцень.
      Ілюстрований альбом-каталог "Сакральна скульптура Тернопільщини" є результатом багаторічної плідної праці нашого колективу і демонструє духовне життя краю ХVII-XXI століть.
      Вдячні членам комітету з присудження обласних премій в галузі культури та Тернопільській обласній військовій адміністрації за визнання і високу оцінку нашої праці.

     Враховуючи ситуацію в країні, усі лауреати відмовились від грошової частини премії на користь ЗСУ.